zarabiaj na szkoleniach

Zarabiaj więcej na szkoleniach

Sytuacja na rynku szkoleniowym nie jest łatwa, a świat online to nasza nowa rzeczywistość. Potrzebujesz elastycznych rozwiązań i narzędzi online, które pomogą Ci prowadzić biznes w dynamicznych i niepewnych czasach. A szczególnie takich, które zapewnią Ci dodatkowe źródło dochodów. Chcesz zarabiać więcej na szkoleniach? Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, co możesz zrobić, by zyskać nawet 99% ze sprzedaży kursów online!

Dołącz do grona najlepiej zarabiających trenerów

Dobry szkoleniowiec to nie tylko świetny dydaktyk, który potrafi swoja charyzmą porwać całą salę szkoleniową. To nie tylko osoba merytoryczna, która prezentuje treści szkoleniowe w ciekawy, przejrzysty i łatwy do przyswojenia sposób. To także strateg, który korony się nie boi i biznesmen liczący zyski. Jak połączyć te wszystkie role? Jak w ciągu jednej doby pełnić tyle funkcji jednocześnie i jeszcze zadbać o work-life balance? Do tego potrzebujesz odpowiedniego wsparcia i sojuszników na których możesz polegać. Skorzystaj z promocyjnej oferty i dołącz do grona najlepiej zarabiających trenerów!

​Jak zyskać 99% na sprzedaży kursów online?

Aby ułatwić Ci prowadzenie działalności szkoleniowej w tych niepewnych czasach wprowadzamy promocyjną stawkę za korzystanie z platformy.

Tylko teraz trenerzy i firmy szkoleniowe, którzy opublikują swoje szkolenia do końca listopada 2020 zyskają 99% ceny szkolenia.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż bezpłatne konto na platformie Edolando.com https://edolando.com/hcm/konto
  2. Wgraj szkolenie online w dowolnym formacie (wideo, audio, SCORM, webinar, PDF, PowerPoint, pliki)
  3. Opublikuj gotowe szkolenie w Marketplace do końca listopada 2020r.
  4. Skontaktuj się z nami i daj znać, że chcesz skorzystać z promocji
  5. Zyskasz 99% na sprzedaży szkolenia.

Czas promocji jest ograniczony. Prowizja poza promocją wynosi 10%.

Comments are closed.