Wybierz najlepsze rozwiązanie do rozwoju

Wspieraj edukację Twoich pracowników i klientów.
Optymalizuj procesy, dostarczaj kreatywne szkolenia, ułatwiaj dostęp do wiedzy.

Skontaktuj się z nami
mini big

Jak możemy Ci pomóc?

W EDOLANDO dbamy, aby małe firmy i duże organizacje mogły w łatwy sposób rozwijać swoich pracowników i edukować klientów.

Nasze wygodne platformy LMS, szkolenia e-learningowe i niezwykle angażujące projekty multimedialne sprawiają, że szybko osiągniesz swoje cele szkoleniowe. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz.

System LMS

Platforma e-learningowa ułatwia proces zarządzania wiedzą w Twojej organizacji. Z EDOLANDO możesz wdrożyć niezbędne narzędzia do organizacji szkoleń online szybko i sprawnie. Pomożemy Ci przyspieszyć i zautomatyzować procesy szkoleniowe: od dostarczenia materiałów edukacyjnych, po generowanie certyfikatów i raportów z wynikami. Z pomocą platformy LMS łatwo zaplanujesz swoje szkolenie online od A do Z.

A jeśli szukasz bardziej rozbudowanych i spersonalizowanych rozwiązań, stworzymy Twoją własną dedykowaną platformę e-learningową. Niezależnie od tego, czy reprezentujesz małą organizację czy dużą korporację, znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Dla małych firm

Dla małych firm

Prosta, intuicyjna i łatwa do wdrożenia platforma LMS. Udostępniaj szkolenia, zarządzaj uczestnikami i planuj proces rozwoju.

Wybierz
Dla dużych organizacji

Dla dużych organizacji

Dedykowana platforma e-learningowa z dodatkowymi opcjami. Spersonalizowane i w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Wybierz

Kursy online

W EDOLANDO pomożemy Ci skutecznie rozwijać kompetencje Twojego zespołu, dzięki nowoczesnym szkoleniom online. Już teraz zainwestuj w gotowe szkolenia online z szerokiej gamy naszych produktów, tj. kursy zarządzania, kursy sprzedaży, kursy marketingu, kursy zarządzania, szkolenia IDD, RODO, BHP i wiele innych.

Potrzebujesz wyjątkowego rozwiązania, dostosowanego do specyfiki Twojego biznesu? Dla uczestników Twoich programów rozwojowych, przygotujemy dedykowane szkolenia online, które zwiększą ich zaangażowanie i motywację.

Szkolenia gotowe

Szkolenia gotowe

Potrzebujesz zapewnić pracownikom niezbędną wiedzę tu i teraz? Interesuje Cię konkretny temat szkolenia? Potrzebujesz przeszkolić swoich pracowników w zakresie umiejętności miękkich lub tematów obowiązkowych dla Twojej branży? Skorzystaj z oferty gotowych szkoleń, które pomogą odpowiedzieć na potrzeby edukacyjne Twojego zespołu i szybko przyniosą widoczne efekty.

Wybierz
Szkolenia dedykowane

Szkolenia dedykowane

Twoja firma ma szczególne potrzeby szkoleniowe? Posiadasz własne materiały edukacyjne i chcesz je zamienić w atrakcyjne, multimedialne szkolenie e-learningowe? Mamy doskonałych specjalistów w tej dziedzinie! Oszczędzaj czas i koszty związane z samodzielnym tworzeniem szkoleń online. Zrobimy je dla Ciebie! A jeśli nie dysponujesz własnym contentem, znajdziemy odpowiedniego eksperta do stworzenia najlepszych materiałów!

Wybierz

Multimedia

Nie specjalizujemy się jedynie w szkoleniach e-learningowych. Potrzebujesz czegoś, co zachęci i zmotywuje Twoich pracowników lub klientów do działania? Rozwiązań, które pomogą Ci zaprezentować produkty lub usługi w innowacyjny i atrakcyjny sposób?

Realizacje

Realizacje i projekty multimedialne na zamówienie

Skorzystaj z niestandardowych rozwiązań multimedialnych. Specjalnie dla ciebie przygotujemy wciągające explainer videos i filmy instruktażowe, a także wirtualne spacery, nowoczesne animacje oraz modele 3D. Znamy się na nowoczesnych technologiach i wiemy, jak z nich wydobyć jak najwięcej dla jak najlepszej satysfakcji klienta.

Wybierz

VR i AR

Chcesz wprowadzić wirtualną lub rozszerzoną rzeczywistość do swojej firmy? Szukasz rozwiązania, które realnie przeniesie Twoich pracowników lub klientów w inny świat i pozwoli im się zanurzyć w konkretnej rzeczywistości?

Pomożemy

Pomożemy Ci wdrożyć
technologię VR i AR

Doskonale wiemy, jak połączyć atrakcyjną formę rozrywki z edukacją i jak to wykorzystać, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających uczestników szkoleń. Z myślą o nich przygotowujemy dedykowane szkolenia oparte na wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości.

Wybierz

Rozwiązania dla trenerów

Jesteś trenerem lub twórcą kursów i chcesz sprzedawać swoje szkolenia? Udostępnimy Ci Twój własny sklep internetowy.

Marketplace

Marketplace

Korzystaj z jednego systemu, w którym możesz tworzyć, udostępniać i sprzedawać swoje szkolenia online w różnych formatach. Szkolenia wideo, prezentacje SCORM, PPT lub PDF, a nawet dodatkowa możliwość prowadzenia webinarów. Wszystko w jednym narzędziu, aby docierać do klientów biznesowych i rozwijać swój biznes online.

Wybierz
formularz fm

Napisz do nas