Wybierz najlepsze rozwiązanie, by rozwijać online

Swój biznes, zespół, klientów, partnerów
Optymalizuj procesy, dostarczaj narzędzia, ułatwiaj dostęp do wiedzy

Get in Touch
mini big

Dlaczego warto nam zaufać?

1900+

Klientów

9+

Lat doświadczenia

8mln+

Użytkowników platformy

200+

Osób w zespole

Jak możemy Ci pomóc?

Pomożemy stworzyć Ci przestrzeń do rozwoju i zapewnimy niezbędne narzędzia.

Znajdziemy odpowiedź na najważniejsze potrzeby związane z rozwojem i edukacją Twojej firmy.

Learning
Management System

Platforma e-learningowa ułatwi proces zarządzania wiedzą i rozwojem Twoich pracowników oraz klientów. Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia do organizacji szkoleń online. Pomożemy przyspieszyć i zautomatyzować procesy szkoleniowe: od udostępniania materiałów edukacyjnych, po dostarczenie certyfikatów i raportów z wynikami. Z pomocą platformy LMS w szybki i prosty sposób przeprowadzisz szkolenia online od A do Z.

A jeśli szukasz bardziej rozbudowanych i spersonalizowanych rozwiązań, stworzymy Twoją własną dedykowaną platformę e-learningową. Bez względu na to, czy jesteś małą firmą czy wielką korporacją, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Dla trenerów
i małych firm

Prosta i szybka we wdrożeniu, boxowa platforma LMS. Najważniejsze funkcje, by udostępniać szkolenia, zarządzać uczestnikami i procesem rozwoju.

Wybierz >

Dla bardziej wymagających,
ceniących elastyczność i wygodę

Dedykowana platforma e-learningowa z dodatkowymi opcjami. Personalizowana i w pełni dostosowana do Twoich potrzeb.

Wybierz >

Szkolenia online

Chcesz szybko i skutecznie rozwijać kompetencje swojego zespołu? Zainwestuj w szkolenia online. Wybierz łatwo dostępne gotowe szkolenia online z szerokiej oferty tematycznej: kursy menedżerskie, sprzedażowe, marketingowe, kursy zarządzania, szkolenie IDD, RODO, BHP i wiele innych.

A jeśli nie znajdujesz szkolenia na temat, które potrzebujesz lub szukasz czegoś wyjątkowego, zrobimy dedykowane szkolenie online dla Twoich pracowników, które zwiększy ich motywację i zaangażowanie.

Szkolenia gotowe

Potrzebujesz przekazać pracownikom niezbędną wiedzę tu i teraz? Przeszkolić kadrę z kompetencji miękkich lub obowiązkowych tematów dla Twojej branży? Skorzystaj z oferty szkoleń gotowych, które szybko zapewnią widoczne efekty.

Wybierz >

Szkolenia dedykowane

Masz własne treści szkoleniowe i chcesz je przerobić na atrakcyjne, multimedialne szkolenie e-learningowe dla pracowników? Zaoszczędź czas i koszty na samodzielnym tworzeniu szkoleń online. Zrobimy je za Ciebie! A jeśli nie masz materiałów merytorycznych, znajdziemy odpowiedniego eksperta!

Wybierz >

Multimedia

Umiemy nie tylko w szkolenia… Potrzebujesz, czegoś co zachęci i zmotywuje Twoich pracowników lub klientów do działania? Rozwiązania, które pomoże przedstawić Twój produkt w innowacyjny i atrakcyjny sposób?

Realizacje
na zamówienie

Skorzystaj z multimedialnych rozwiązań na zamówienie: VR, AR, wirtualne spacery, animacje i modele 2D i 3D… Nowoczesne technologie nie są nam obce i wiemy, jak wycisnąć z nich jak najwięcej dla najlepszej satysfkacji klienta.

Wybierz >

VR/AR i aplikacje mobilne

Chcesz wprowadzić wirtualną lub rozszerzoną rzeczywistość do swojej firmy?
Szukasz rozwiązania, które naprawdę wciągnie Twoich pracowników lub klientów do innego świata?

Pomożemy Ci wdrożyć
technologię VR/AR

Przygotujemy szkolenia dedykowane lub znacznie więcej. Wiemy, czym jest połączenie atrakcyjnej formy rozrywkowej z edukacją, jak ją wykorzystać, by spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Wybierz >

Narzędzia dla Trenerów

Jesteś trenerem lub twórcą kursów i chcesz sprzedawać swoje szkolenia?
Zapewnimy Ci Twój własny sklep internetowy.

Marketplace

Wykorzystaj jeden system, w którym możesz stworzyć, udostępniać i sprzedawać swoje szkolenia online w różnym formacie. Szkolenia wideo, SCORM, prezentacje PPT lub PDF, a nawet dodatkowa możliwość prowadzenia webinarów. Wszystko w jednym narzędziu, aby dotrzeć do klientów biznesowych i rozwijać swój biznes online.

Wybierz >
formularz fm

Napisz do nas